Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.6. pondělí Den odjezdu a první den

Milí rodiče, prarodiče a sourozenci,pejsci, kočičci, křečci a morčátka,

zdravíme vás všechny po snídani. Včerejší den plný sluníčka byl hektický! Prozkoumávali jsme okolí penzionu - do rybníčka naštěstí zatím nikdo nespadl, v potůčku se lovily pouze míče. Ty byly vyzkoušeny všechny, jakož i lana, obruče, švihadla i Šimon, malý Vašíček a labradorka Annie atd.  oslední tři se těšili obzvláštnímu zájmu... Úspěšně se nám podařilo složit fotbalovou branku,za vydatné pomoci malých stavitelů a boží prozřetelnosti. Po včeři (polévka a francouzské brambory - mňam!) jsme vyrazili na podvečerní procházku, kde jsme na rozkvetlé louce nasbírali kytičky na lisování. Z luční idyly nás bohužel odvolal Šimon, se zprávou, že nalezl u kapličky něco hodně podivného. Splašené hejno dětí se vyřítilo Šimovi na pomoc a objevilo Moudrou knihu. Z té jsme se pak dozvěděli, že je potřeba vyrazit na pomoc Lesnímu králoství, že bez pomoci dětí bude přemoženo čarodějem Chatarchou... Proto musela následovat již jen večerní hygiena, kontrola klíšťanců - nulový výskyt a skok do postýlek. Aby měly všechny děti na zítřek dost sil. Dobrou noc přišel dát v zastoupení bílé kočičky, která bohužel tráví rekonvalescenci v lázních, černý ježeček Bodlinka. Ještě dlouho bylo slyšet povídání, brumlání a smích, trochá utěšování a stýskání byla, ale nic vážného a dramatického. Všichni dospělí, ještě nevybaleni a značně vysíleni stačili už jen vyhrabat pyžama a poroučet se do postelí. Děkujeme za pochopení, fotky budou brzy následovat.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav z Budejovic

(Tobík Růžička, 10. 6. 2021 17:03)

Ahoj Tobíčku,moc tě zdravíme z Budějovic.Vidime,že si to tam krásně užíváte.Doufame,že špekáčky jste si upekli do křupava a chutnaly vám.Tak si to tam ještě krásné prozivejte,ať máte na co vzpomínat.Pusu babi Alca a děda Mira.

Pozdrav pro Áňu

(Anička , 8. 6. 2021 18:39)

Ahoj Aničko, určitě jste si zase užili krásný den, viď. Trošku vám závidíme a těšíme se na zprávy o dalších zážitcích.
Zdravíme všechny výletníky a přejeme hezký večer. Dobře se vyspinkejte, ať se vám něco pěkného zdá a pořádně si odpočinete na zítřejší řádění. Pa pa pa a pusík. Maminka a tatínek

Pozdrav pro Elizabethku

(Sykorová , 8. 6. 2021 16:22)

Ahojky Elizabethko,pozdravuji Tě maminka,tatínek Jiřiček užij si to v přírodě ať se Vám daří při záchraně království a zvítězíte nad zlým čarodějem. Zdraví rodina Sykorovych.

Pozdrav

(Andrea Krieglerova, 8. 6. 2021 9:38)

Ahoj Filipku, pani ucitelky a vsechny deti,

moc dekujeme za skvele zpravy. Prejeme at se Vam podari zvitezit nad zlym carodejem a Lesni kralovstvi je zachraneno! Zdravi vsichni Krieglerovi!

Pro Barunku

(Barunka, 7. 6. 2021 22:40)

Pozdravy Barunce a všem na škole v přírodě posílají babička, děda, běhající a skákající veverka a promenádující se kosáci v Milské stráni.

Dobrou noc a dobré ráno

(Loudovi, 7. 6. 2021 21:26)

Milé děti,
přejeme vám všem i paní učitelce a asistentce dobré zabydlení, ať jste zdraví a užijete si zítřejší den v přírodě.
Srdečně zdraví
Rodiče a Sofinka

Pozdrav z Prahy

(Markétka, 7. 6. 2021 20:23)

Ahoj Markétko a celá parto,
moc Vás všechny zdravíme z Prahy. Jsem ráda, že cesta proběhla v pořádku a už jste jistě zabydlení. Moc na Tebe myslíme. Krásně si to tam s kamarády užijte. Posíláme pusinku maminka, Máťa a babička.

Dobrou noc Barusko

(Barunka, 7. 6. 2021 20:14)

Ahoj Barunecko,
Přejeme ti s maminkou a Laurinkou dobrou první noc na skole v přírodě. Ať se ti něco hezkého zdá. Zítra si to tam moc užij, snad nebude pršet.
Těšíme se na tebe.
Tatínek, maminka a Laurinka

Pozdrav na Bauráč

(Damík, 7. 6. 2021 19:55)

Ahoj Damíku a všichni výletníci,
doufám, že jsi se hezky zabydlel a že si to tam užíváte. Těšíme se na zprávy, jak se máte a nějaké fotky. Ať se Ti tam líbí a máte s dětmi spoustu krásných zážitků. Posílám pusu :). Máma
Moc Tě zdraví i táta, Alexík, babička i druhá babička.

Praha zdraví Mohyláky na Šumavě

(Bezděkovští , 7. 6. 2021 19:43)

Tak máte první den téměř za sebou, přejeme dobrou noc, odpočiňte si na všechna dobrodružství, která vás zítra čekají.
Myslíme na vás pořád a jsme zvědaví, jak si společný čas užíváte.
Opatrujte se, zdravíme Ondru a celou partu!

pokračování:)

(Lenka Johannová, 7. 6. 2021 18:28)

Posílám pusinku, moc Tě pozdravuje i Zdenda, strejda Honza, Terezka a Verča, papa

pozdrav

(Samik, 7. 6. 2021 18:27)

Ahoj Samiku a cela vypravo,
at se Vam tam libi a zazijete spoustu krasnych zazitku. Myslime na tebe a tesime se na prvni dojmy. uzijte si prvni vecer .....libame papa
Ciao Sami! spero tu stia bene e ti stia divertendo tanto con i tuoi compagni! Non ti preoccupare se non ci sentiamo al telefono, ci scriviamo messaggi e lettere tutti i giorni. Un bacione!

Ahoooooj

(Lenka Johannová, 7. 6. 2021 18:27)

Ahoj Kulišanko a všichni ostatní,
mám radost, že jste cestu krásně zvládli, autobus vypadal úžasně pohodlně. Určitě Tě hned na přivítanou potěšili borůvkové knedlíky. To bys doma neměla, viď?:)Moc se těšíme na zprávy a fotky od Vás. Jsem zvědavá, jak jste se zabydleli a jestli už jste stihli prozkoumat všechny pokoje a okolí penzionu

Ahoooooj

(Lenka Johannová, 7. 6. 2021 18:25)

Ahoj Kulišanko a všichni ostatní,
mám radost, že jste cestu krásně zvládli, autobus vypadal úžasně pohodlně. Určitě Tě hned na přivítanou potěšili borůvkové knedlíky. To bys doma neměla, viď?:)Moc se těšíme na zprávy a fotky od Vás. Jsem zvědavá, jak jste se zabydleli a jestli už jste stihli prozkoumat všechny pokoje a okolí penzionu

Pozdrav

(Kryštůfek Štěpánek, 7. 6. 2021 17:59)

Milý Kryštůfku,
Doufáme,že ses už pěkně zabydlel a stihl sis i s kamarády zakopat fotbálek.Pěkně prozkoumej se všemi okolí,určitě tam na vás čeká spoustu dobrodružství.
Moc Tě i všechny ostatní zdravíme a
přejeme vám spoustu legrace.
Máma,táta,Ani a Majlou

Pozdrav z Prahy

(Tobík Růžička a všichni Mohylacci, 7. 6. 2021 17:00)

Ahoj Tobí,všechny děti,paní učitelky i zdravotnice. Jak jsme četli,cestu jste zvládli na jedničku a určitě jste si pochutnali na vynikajících borůvkových knedlicich,mňam,to bych si taky dala. Užijte si to spolu,moc jste se za celý rok neviděli,tak si to teď vynahradíte. Zdraví vás zbytek rodiny Růžičkovic